Na XV N. Zwykłą 13.07.2014 r.

1. We wtorek po Mszy św. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego a w środę przed Mszą św. odprawiamy Nowennę do Margonińskiej MB Pocieszenia, codziennie o godz. 18:00 różaniec.
  2. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę (do Grupy Złotej) odbywają się w Parafii p.w. NMP Wspomożycielki Wiernych w Szamocinie w piątek tj. 19.07. oraz 23 i 24.07. po wieczornej Mszy św. w Domu Katechetycznym  na ul. Wodnej. Koszt udziału w pielgrzymce 110 zł.
    Wszystkich, którzy chcą przeżyć wakacje z Bogiem, wędrując po pątniczych szlakach, serdecznie zaprasza przewodnik grupy ks. Maciej Pacanowski.
  3. Pragną zawrzeć związek małżeński:
    - Robert Płocienniczak, st. wolnego, zam. Margonin
       Małgorzata Genke, st. wolnego, zam. Margonin
     - Jakub Nowak, st. wolnego, zam. Chodzież
       Katarzyna Ciamciak, st. wolnego, zam. Studźce
     - Michał Wełnic, st. wolnego, zam. Margonin
       Emilia Michalska, st. wolnego, zam. Lipia Góra
     - Dariusz Jóźwiak, st. wolnego, zam. Margonin
       Katarzyna Dasuj, st. wolnego, zam. Chodzież
     - Dawid Baranowski, st. wolnego, zam. Poznań
       Paulina Jaremba, st. wolnego, zam. Margonin
     - Marcin Falkowski, st. wolnego, zam. Lipiny